PNU65010ER-QX
Nexperia USA Inc.
Producto No:
PNU65010ER-QX
Fabricante:
Nexperia USA Inc.
Paquete:
SOD-123W
Descripción:
PNU65010ER-Q/SOD123W/SOD2
En stock : 1790
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr) 85 ns
Capacitance @ Vr, F 11pF @ 4V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123W
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 650 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123W
Technology Standard
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 1 A
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction 175°C
Current - Average Rectified (Io) 1A