PPN230GT-73-0R1
YAGEO
Producto No:
PPN230GT-73-0R1
Fabricante:
YAGEO
Descripción:
RES 0.1 OHM 2% 2.3W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 100 mOhms
Series PPN
Power (Watts) 2.3W