PPN270JT-73-0R05
YAGEO
Producto No:
PPN270JT-73-0R05
Fabricante:
YAGEO
Descripción:
RES 0.05 OHM 5% 2.7W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 50 mOhms
Series PPN
Power (Watts) 2.7W