PPN270JT-73-0R27
YAGEO
Producto No:
PPN270JT-73-0R27
Descripción:
RES 0.27 OHM 5% 2.7W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Supplier Device Package -
Resistance 270 mOhms
Series PPN
Power (Watts) 2.7W