PPN320JT-73-330R
YAGEO
Producto No:
PPN320JT-73-330R
Descripción:
RES 330 OHM 5% 3.2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Supplier Device Package -
Resistance 330 Ohms
Series PPN
Power (Watts) 3.2W