PPN360JT-73-200R
YAGEO
Producto No:
PPN360JT-73-200R
Fabricante:
YAGEO
Descripción:
RES 200 OHM 5% 3.6W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 200 Ohms
Series PPN
Power (Watts) 3.6W