PPN500JT-73-0R22
YAGEO
Producto No:
PPN500JT-73-0R22
Descripción:
RES 0.22 OHM 5% 5W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.866" L (8.50mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient 180ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 mOhms
Series PPN
Power (Watts) 5W