PS5P16-4X
Anderson Power Products, Inc.
Producto No:
PS5P16-4X
Descripción:
CABLE GLAND STRAIGHT SHORT THREA
Guía del usuario
Outside Cable Diameter (Max) 0.160" (4.06mm)
Series SPEC Pak®
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Outside Cable Diameter (Min) 0.120" (3.05mm)
Thread Length 0.430" (10.92mm)