PSP400JB-220R
YAGEO
Producto No:
PSP400JB-220R
Descripción:
RES 220 OHM 5% 4W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 4W