PSP500KR-470R
YAGEO
Producto No:
PSP500KR-470R
Descripción:
RES 470 OHM 10% 5W AXIAL
En stock : 1584
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 5W