PSP700JB-15R
YAGEO
Producto No:
PSP700JB-15R
Descripción:
RES 15 OHM 5% 7W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 7W