PSP7WSJB-750R
YAGEO
Producto No:
PSP7WSJB-750R
Descripción:
RES 750 OHM 5% 7W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.354" Square x 0.984" L (9.00mm x 25.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 750 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 7W