PSP900JB-180R
YAGEO
Producto No:
PSP900JB-180R
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 180 OHM 5% 9W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 180 Ohms
Series PSP
Power (Watts) 9W