APEM Inc.
Producto No:
PT65101
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 24V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.871
$5.871
10
$5.3599
$53.599
25
$4.87502
$121.8755
100
$4.211255
$421.1255
250
$3.828424
$957.106
500
$3.547661
$1773.8305
1000
$3.292424
$3292.424
2500
$3.062724
$7656.81
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Number of Positions | 10 |
| Actuator Level | Flush, Recessed |
| Termination Style | PC Pin |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Actuator Type | Rotary for Tool |
| Current Rating (Amps) | 150mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | BCD |
| Height Above Board | 0.256" (6.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mechanical Life | 10,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | PT65 |
| Body Material | Thermoplastic |
| Length | 0.394" (10.00mm) |
| Electrical Life | - |
| Mfr | APEM Inc. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Sealed - Flux Protection |
| Package | Tube |
| Washable | Yes |