Wolfspeed, Inc.
Producto No:
PTFB183404E-V1-R0
Fabricante:
Paquete:
H-36275-8
Lote:
-
Descripción:
IC AMP RF LDMOS H-36275-8
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current Rating (Amps) | - |
| Current - Test | 2.6 A |
| Voltage - Rated | 65 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | H-36275-8 |
| Power - Output | 80W |
| Series | - |
| Package / Case | H-36275-8 |
| Voltage - Test | 30 V |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Frequency | 1.88GHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Strip |
| Gain | 17dB |
| Base Product Number | PTFB183404 |