Wolfspeed, Inc.
Producto No:
PTVA120501EA-V1-R0
Fabricante:
Paquete:
H-36265-2
Lote:
-
Descripción:
IC AMP RF LDMOS H-36265-2
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current Rating (Amps) | - |
| Current - Test | 50 mA |
| Voltage - Rated | 105 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | H-36265-2 |
| Power - Output | 50W |
| Series | - |
| Package / Case | H-36265-2 |
| Voltage - Test | 50 V |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | Wolfspeed, Inc. |
| Frequency | 1.2GHz ~ 1.4GHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 17dB |
| Base Product Number | PTVA120501 |