YAGEO
Producto No:
PU2512FKM130R005L
Fabricante:
Paquete:
2512
Lote:
-
Descripción:
RES 0.005 OHM 1% 4W 2512
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.235
$1.235
10
$1.0982
$10.982
25
$1.00928
$25.232
50
$0.92074
$46.037
100
$0.796765
$79.6765
250
$0.672866
$168.2165
500
$0.566618
$283.309
1000
$0.471
$471
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.037" (0.94mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Temperature Coefficient | ±75ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 5 mOhms |
| Series | PU |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Package | Tape & Reel (TR) |