YAGEO
Producto No:
PU3921FKMP50R003L
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RES 0.003 OHM 1% 5W 3921
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.32145
$13.2145
25
$1.2255
$30.6375
50
$1.1533
$57.665
100
$1.00909
$100.909
250
$0.864956
$216.239
500
$0.720803
$360.4015
1000
$0.624701
$624.701
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.049" (1.24mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm) |
| Temperature Coefficient | ±75ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 3 mOhms |
| Series | PU |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | YAGEO |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |