PU5931FKMP70R004L
YAGEO
Producto No:
PU5931FKMP70R004L
Fabricante:
YAGEO
Descripción:
RES 0.004 OHM 1% 7W 5931
En stock : 4507
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.591" L x 0.305" W (15.00mm x 7.75mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 4 mOhms
Series PU
Power (Watts) 7W