PZU13BA115
Nexperia USA Inc.
Producto No:
PZU13BA115
Fabricante:
Nexperia USA Inc.
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance ±5%
Supplier Device Package SOD-323
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10 V
Series -
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms