Q-2I00P00050.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2I00P00050.5M
Descripción:
CBL ASSY HDBNC-NTYPE J-PL 19.69"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
1st Connector HD-BNC Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
2nd Connector N-Type Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style HD-BNC to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz