Q-2L05000130.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2L05000130.5M
Descripción:
CBL ASSY NTYPE-TNC PLG-PL 19.69"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type LMR 400
2nd Contact Gender Male
1st Connector N-Type Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector TNC Plug, Right Angle
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style N-Type to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz