Q-2P01U00050.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2P01U00050.5M
Descripción:
CBL ASSY SMA-NTYPE JK-JK 19.69"
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Style SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz