Q-2P0480005009I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2P0480005009I
Descripción:
CBL ASSY SMA-TNC JACK-JACK 9"
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz