Q-2S02J000H018I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2S02J000H018I
Descripción:
CBL ASSY SMA-NTYPE JACK-PLUG 18"
Cable Type RG-142
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 18.00" (457.20mm)
Style SMA to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz