Q-2S056000H036I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2S056000H036I
Descripción:
CBL ASSY SMA-TNC JACK-PLUG 36"
Cable Type RG-142
1st Connector SMA Jack, Right Angle
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Style SMA to TNC
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 11 GHz