Q-2T0450001036I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2T0450001036I
Descripción:
CBL ASSY SMA-SMPM JACK-JACK 36"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-178
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMPM Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMPM
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz