Q-2T0600001006I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2T0600001006I
Descripción:
CBL ASSY SMA-SMB JACK-PLUG 6"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-178
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Style SMA to SMB
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz