Q-2V00Q00050.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2V00Q00050.5M
Descripción:
CBL ASSY HDBNC-SMA JK-JK 19.69"
2nd Contact Gender Female
1st Connector HD-BNC Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz