Q-2V03S00050.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2V03S00050.5M
Descripción:
CBL ASSY SMA-SMB JACK-PLG 19.69"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMB Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz