Q-2W0030005009I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2W0030005009I
Descripción:
CBL ASSY BNC-SMA JACK-JACK 9"
Cable Type RG-316
1st Connector BNC Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz