Q-2W00Q00050.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2W00Q00050.5M
Descripción:
CBL ASSY HDBNC-SMA JK-JK 19.69"
Cable Type RG-316
1st Connector HD-BNC Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz