Q-2W00V0005003I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2W00V0005003I
Descripción:
CBL ASSY HDBNC-SMA PLUG-JACK 3"
Cable Type RG-316
1st Connector HD-BNC Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style HD-BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz