Q-2W01J0005003I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2W01J0005003I
Descripción:
CBL ASSY SMA-MMCX JACK-JACK 3"
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Style SMA to MMCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz