Q-2W04G00050.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2W04G00050.5M
Descripción:
CBL ASSY SMA-TNC JCK-JCK 19.69"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector TNC Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz