Q-2W05A0005006I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2W05A0005006I
Descripción:
CBL ASSY SMA-FAKRA II JCK-PLG 6"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-316
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra II (Gen 2.0) Plug
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to Fakra II
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz