Q-2W05C0005006I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2W05C0005006I
Descripción:
CBL ASSY SMA-FAKRA III JK-JK 6"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra III (Gen 3.0) Jack, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 6.000" (152.40mm)
Style SMA to Fakra III
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz