Q-2W0680005003I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2W0680005003I
Descripción:
CBL ASSY RPSMA-SMA PLUG-JACK 3"
Cable Type RG-316
1st Connector RP-SMA Plug
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style RP-SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz