Q-2X01O000R024I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2X01O000R024I
Descripción:
CBL ASSY SMA-MMCX JACK-PLUG 24"
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector MMCX Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Style SMA to MMCX
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz