Q-2X02X000R024I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-2X02X000R024I
Descripción:
CBL ASSY SMA JACK TO JACK 24"
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz