Q-3100F000H012I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3100F000H012I
Descripción:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-JACK 12"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-142
1st Connector BNC Plug, Right Angle
2nd Contact Gender Female
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Jack
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Panel Mount
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style BNC to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz