Q-3500K000R0.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3500K000R0.5M
Descripción:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-PLG 19.69"
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
Connector Impedance 50 Ohms
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz