Q-35035000R024I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-35035000R024I
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type RG-316 DS
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz