Q-39027000M012I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-39027000M012I
Descripción:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-JACK 12"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Jack
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz