Q-3902K000M036I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3902K000M036I
Descripción:
CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 36"
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector N-Type Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 36.00" (914.40mm)
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz