Q-3903G000M012I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3903G000M012I
Descripción:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
Guía del usuario
Operating Temperature -
Cable Type LMR 240
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz