Q-3B00D0005009I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3B00D0005009I
Descripción:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-PLUG 9"
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 9.000" (228.60mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz