Q-3B00J00050.5M
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3B00J00050.5M
Descripción:
CBL ASSY BNC-SMA PLUG-PLG 19.69"
2nd Contact Gender Male
1st Connector BNC Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz