Q-3B05A0005003I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3B05A0005003I
Descripción:
CBL ASSY SMA-FAKRA II PLG-PLG 3"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra II (Gen 2.0) Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to Fakra II
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz