Q-3B05C0005003I
Amphenol Custom Cable
Producto No:
Q-3B05C0005003I
Descripción:
CBL ASSY SMA-FAKRA III PL-JK 3"
Cable Type RG-316
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Fakra III (Gen 3.0) Jack, Right Angle
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series -
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr Amphenol Custom Cable
1st Contact Gender Male
Style SMA to Fakra III
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 3 GHz